Kilka ważnych informacji


Drodzy Areopagowicze, 
powakacyjnie pragnę przekazać kilka informacji ważnych dla naszej społeczności. Po pierwsze, powołaliśmy Radę Programową Fundacji. W jej skład wchodzą osoby - wybrane z licznych, które wspierają naszą działalność od początku albo tylko nieco krócej.  Są to: Katarzyna Domańska, Juliusz Gałkowski, ks. Dariusz Kowalczyk, Agnieszka Rybak, Andrzej Wiktor. 
Druga dobra  wiadomość to ta, że przystąpiliśmy do budowy nowego portalu. Tak, to już drugie podejście, ale mam nadzieję, że tym razem się uda. Portal wizualnie zmieni się  niewiele, ale na pewno wzrośnie jego przejrzystość i funkcjonalność dla blogerów i komentatorów. Proszę, piszcie Państwo, co chcielibyście, aby zmienić, wprowadzić itd. Miło mi także zakomunikować, że 14-15 listopada odbędzie się II edycja naszego festiwalu - Filmów Dokumentalnych „Kino z duszą”. O szczegółach będzie informować sukcesywnie Grażyna Raszkowska, dyrektor festiwalu. 
Tymczasem pozdrawiam serdecznie po wakacyjnej przerwie. I równie serdecznie witam nowych blogerów.

 

P.S.

Dodam, że problem z budową nowego portalu polega na przenoszeniu danych, czyli tekstów, z uwagi na sposób budowy obecnego portalu. W ubiegłym roku zaporą było ręczne przenoszenie danych z pierwszego okresu -  półtora roku funkcjonowania @21.pl. Może tym razem będzie inaczej - zobaczymy albo znajdziemy inne rozwiązanie. Wyrażam się jak laik, bo w tych kwestiach nim jestem - ufam naszemu administratorowi i innym ekspertom.

Zgłoś post do moderacji